Bilgi paylaştıkça çoğalır

‘Pardon bayım! Eğer mümkünse yüzümü boynunuza yaslamak ve mümkün olan en uzun süre boyunca orada kalmak isterim.’

Evet yanlış duymadınız, tam olarak bunu yapmak istiyorum. Boynunuz beni daha önce hiç tatmadığım duyguları tatmaya davet ediyor bir süredir, diğer tüm metrekarelerinizden farklı olarak kendisine çağırıyor. Aylardır onun için şiirler, şarkılar yazıyorum ve o tüm sözcüklerimin ne anlama geldiğini, her virgülün noktanın ne amaçla koyulduğunu benden daha iyi biliyor.

Boynunuzu biraz asi yetiştirmişsiniz sanırım. Biraz ‘başına buyruk’ ama bir o kadar da evcil. Daha önce hiçbir boyunda rastlanmayan, şahsına münhasır özellikleri var. Eminim birçokta talibi vardır ama birde şu açıdan düşünün, insanların hevesleri anlıktır, bence bu taliplerin hangisinin oturmuş bir karakterinin olduğunu gerekli referanslarla sağlamlaştırarak bir karar vermeniz gerekir.Bir boyunun tüm geleceğinin sizin vereceğiniz bu karara bağlı olduğunu unutmayın, bu hatırı sayılır bir sorumluluk.

Ah, tam olarak anlatamıyorum sanırım ne olur affedin. Gün geçtikçe bu duyguları benliğimde tutmakta zorlanıyorum sadece. O boyuna ne denli ihtiyaç duyduğumu bir bilseniz inanın üzülürdünüz benim için.

Pardon bayım! Eğer mümkünse, bundan sonra hep sizinle kalmak isterim…

Bilgi paylaştıkça çoğalır
Önceki konuPlak: Oscar and the Wolf
Sonraki konuTanımlanamayan: AŞK
Ben Tanrı'nın aldırmak isteyip başaramadığı çocuğuyum.

Bir yorumda siz bırakın

Please enter your comment!
Please enter your name here