Bilgi paylaştıkça çoğalır

Yazın tatlı sıcaklığı ve rüzgarın en huzur veren tonu mayıs ayında kendinizi tam olarak nerde bulmak isterseniz orayı size getiriyoruz. Yaza hazırlık statüsünde amaçları ve bize verdikleri doğrultusunda özel festivaller mayıs ayını daha da sevilir kılıyor şüphesiz!

Doğayla iç içe, açık hava platformu ve birbirinden sıradışı standartlarıyla Chill-Out Festival bu sene Belgrad ormanlarının sınırında eşsiz ve yepyeni bir festival alanı sunuyor. 12 saat çok çeşitli sanatsal ve kültürel aktiviteleri de içerisinde bulunduran festival; Goldfrapp, Bradt Bauer Frick, Da Lata, Baba Zula, Bob Moses, Teen Walls, Django Django-Dj set ve birbirinden enerjik sanatçılarla-gruplarla da bizlere eşsiz bir şölen hazırlıyor. (25 Mayıs)

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan Metal Summer Festival ise Küçükçiftlik Park’ta Manowar-Arch Enemy-Pentagram isimleriyle bize farklı bir tad sunuyor. Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayacak grupları bulunduran festival 24 Mayıs’ta gerçekleşiyor.

İstanbul Mayıs ayında yine dopdolu günleriyle randevu defterine bakmamızı ister gibi.

Uluslararası İstanbul Kukla Festivali ve Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali ile bu ay bizi tatlı bir meltemle sanatı karşılatacak gibi.

Aynı zamanda Uluslararası Eskişehir Sokak Festivali de durup, bir şeylerle ilgilenmemiz için ya da iş-okul akışından biraz uzaklaşmamız için bizlere mükemmel bir imkan sunuyor.

Bir yorumda siz bırakın

Please enter your comment!
Please enter your name here