Bilgi paylaştıkça çoğalır

Projenin yaratıcılarından biri olarak böyle anlamlı bir projenin gerçekleşmiş olmasından mutluluk duyuyorum. Her şeyden önce doremusic firmasının böylesi bir projeye şartsız bir şekilde kabul edip destek olması, kurumsal firmaların gözlerinin bağlı ve kulaklarının tıkalı olmadığını gösterdi bize. Bu daha ilk proje devamının geleceği müjdesini de şimdiden vereyim size! 

Her yıl 4 Şubat Dünya Kanser gününde Uluslararası Kanser Kontrol Örgütü (UICC) ve ortak kuruluşların birlikte yürüttüğü, her yıl milyonlarca ölüme neden olan ve pek çoğu önlenebilir olan bir hastalığı karşı toplumsal bilinci artırmak amacıyla tüm dünyada kampanyalar düzenlenmektedir.Doremusic tarafından Dünya Kanser günü kapsamında çok anlamlı bir proje düzenlendi.

“Nerede yaşam varsa, orada umut vardır.” #mutluetmutluol 

unnamed

Oyun Benim İlacım Projesine dahil oldular!
doremusic tarafından bağışlanan gitarlar “Bitti Gitti” atölyesinin katılımıyla birlikte çocuklar tarafından boyandı. Newyork’lu sanatçı Allen Hulsey söylediği müthiş şarkılar sayesinde gitarlar neşe içinde boyandı!
Şimdi doremusic’in resmi alışveriş websitesi www.do-re.com.tr boyanan bu gitarlar satışa sunulacak ve bütün geliri Kaçuv vakfına bağışlanacak.

http://www.do-re.com.tr/cocuklar-gulsun-diye-cordoba-c1
http://www.do-re.com.tr/cocuklar-gulsun-diye-cordoba-c1s
http://www.do-re.com.tr/cocuklar-gulsun-diye-cordoba-c1sp

 Sizde paylaşın ve bu projeye ortak olun! 

Bir yorumda siz bırakın

Please enter your comment!
Please enter your name here