Bilgi paylaştıkça çoğalır

Amsterdam’dan selamlar!

Şu anda minicik bir restorantta oturuyorum. Yanımda müzisyen arkadaşlarım ile oturuyoruz. Muhabbetler yüzeysel: Belçika’daki tren grevi, vergi kaçakçılığı. Kopamıyoruz yaşadığımız ülkeden diye düşünenler olur, yanılmayın, ortam sessiz olmasın aman.

Elif Şen‘in sayesinde bu yazıyı sizlere yazıyorum. Twitter’da grubum Oscar & The Wolf‘u takip edenler var mı diye tweetleri ararken Elif çıktı bir anda ortaya. Sonsuz tweet ve facebook görüşmesinden sonra dedi ki ‘hadi sen de yaz be kardeşim’. Bu arada Türkiye’den bizi dinleyenlere minnettarım. Nerden buldunuz, nasıl dinlediniz, helal olsun sizlere.

Bugün programda 3 ayrı şehir var. Gelecek konser Groningen’de, Hamburg’da otelde kalacağız ve gecenin köründe Copenhagen yoluna çıkacağız.

Her ne kadar konserlere de çıksak dışarıdan afili gibi gözüksede biz de insanız ve çok absürt olaylara maruz kalabiliyoruz. Talihsizlik bu ya, tam bana çıktı! Konser sonrası ‘yorgunluktan’ otele girdiğimde yorgansız bir yatakta yattığımın farkında değildim. Gece 4 olmuş yataktan fırlamamla her tarafımın donmuş olduğunu o zaman anladım. Aşağıya indim ve resepsiyondan yorgan istedim. Ellerinden bir şey gelmiyormuş! Ee mecbur kalınca kış paltom ile yatmaya devam ettim ve hala donuyorum. İçimden hala küfürler ediyorum. Göreceğiniz diğer turlarda dinlenmemiş ve yorgun bir halde sahne alacağım. Daha çok uzun günler var.

 

Bir yorumda siz bırakın

Please enter your comment!
Please enter your name here