Bilgi paylaştıkça çoğalır

Kahve içmek için dışarı çıkmayı seçen her insanın aklında az çok buna benzer bir düşünce vardır: “Hem İstanbul’un kalabalığından kaçayım ama fazla da hayattan kopmayayım.” İmkansız diye bir şey yoktur cümlesinin karşılığı, 7GR Art Cafe.  

Lafı fazla uzatmayıp size haritayı veriyorum.

7grmaps2

İlk gittiğim günden beri, Organikinsan ekibi olarak sürekli ziyaret ettiğimiz bir yer haline geldi. “Oh Kahve!” Nidalarıyla çoğu fikir toplantılarımızı burada gerçekleştiriyoruz. (Mert Caner‘in tek motivasyon kaynağı süt köpüğüdür.) Yücel abimiz bizi çok iyi tanıdığından ikramlarını hiç eksik etmez sağolsun. Ev yapımı Tarçınlı Kek favori yiyeceklerimizden. Kasanın yanında duran ufak kurabiyeleri de unutmayalım para üstü beklerken atıştırarak yaramazlık yapmak güzel oluyor.

Ayrıca 7GR Art Cafe’nin gönlü zengin müşterileri öğrencilere kahve ısmarlamayı severler! 

askı

Ohh Edebiyat!

Buraya ilk gidişim Organikinsan’ı yeni kurduğum zamanlara tekabul eder. Bu yüzden güzel bir anlamı var. Ama asıl önemli olan tarafı bir gazetenin köşe yazısında okuduğum  “Oğuz Atay’ın ‘Tutunamayanlar’ı yazdığı, 1968’de çok sevdiği Sevin Seydi’yle yaşadığı daire.” cümlesini araştırmaya başlamam ve arkadaşımın beni burayı getirmesiyle daha da anlam kazanmış oldu.

Ayrıca Organikinsan‘dan geldik derseniz süt köpüğü ve daha birçok ikramla karşılaşabilirsiniz!

Bir yorumda siz bırakın

Please enter your comment!
Please enter your name here